Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Poradnik jak zrobic "rzucacz kostką" oraz grę "Chińczyk"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam!

Przedstawiam Wam poradnik do prostego urządzenia symulującego rzucanie kostką.

W pierwszej części poradnika pokazuję jak zrobić główny mechanizm, część druga zawierać będzie porady jak zbudować ekran oraz prawdopodobnie plansze do gry.

 

Miłego oglądania!

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Download~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

42032917.png

 

http://hotfile.com/dl/128422604/af15dd9/Dice_Roller.rar.html

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Edytowane przez Max00
Opublikowano (edytowane)

Zakończyłem wrzucanie pierwszego partu drugiej części poradnika. Wiem jak to brzmi, ale nakręciłem spójną całość, która niestety przekraczała limit o 10 minut, wiec musiałem podzielić.

 

Cz. 2 [1/2]

 

 

Cz. 2 [1/2]

 

Edytowane przez Max00
Opublikowano

A dasz save do tej kostki i chińczyka ?

Chociaż na PW :-)

Bo chcę z kolegą zagrać

 

DOWN: To świetnie :)

jLRw2A6.png

Opublikowano

Dasz link do pełnego generatora, i chińczyka?^^, z kolegą chcielibyśmy zagrać.

Opublikowano

Zwracam jeszcze uwagę, że w tym zapisie jest także zbudowany generator tworzony na potrzeby poradnika, więc możecie dobudować sobie do niego tylko kolejną grę i grać :)

Opublikowano (edytowane)

Dodaję dodatkowy filmik przedstawiający kilka usprawnieć do powyższej budowli.

 

 

No i przepraszam za double posta, ale inaczej temat by się nie odźwieżył, więc nie wiadomo by było, że został dodany film.

Edytowane przez Max00
Opublikowano

Wielkie dzieki za save. Też wam nie działa ten filmik (UP)

EDIT: Juz działa :-)

 

Mi też się podobają twoje poradniki.

Mam pytanie co będzie następne, może ta fontanna :-) ?

jLRw2A6.png

Opublikowano

Genialne pomysły + i sub na yt. Jutro buduje na multi chińczyka i chciałbym się dowiedzieć ile +/- potrzeba materiałów ?

Acta

Mówimy

NIE

We are Legion

We do not forgive

We do not forget

Expect us...

Opublikowano

No tym pytaniem to mnie trochę zażyłeś :P Myślę, że najprościej będzie prześledzić poradnik i mniej więcej się zorientować ile jakiego materiału wykorzystuję w danym fragmencie budowy, bo na prawdę nie jestem pewien, a o tej porze to nie bardzo chce mi się liczyć, zwłaszcza, że już pracuję nad nowym projektem :)

Opublikowano

Odświeżam dodając bonusowy materiał dotyczący poradnika. Zostałem poproszony o nakręcenie tego, a skoro już jest nakręcone, to czemuby się nie podzielić?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...